Historia marki Vicks

Ulga w przeziębieniu i grypie - Vicks - marka, której zaufało wielu

Produkty Vicks

100–letnia tradycja Vicks to coś więcej niż tylko produkty na przeziębienie i grypę. To także szansa na czerpanie radości z życia przez Ciebie i Twoich bliskich nawet wtedy, gdy choroba puka do Twoich drzwi.

Utworzona w latach dziewięćdziesiątych XIX wieku przez aptekarza Lunsforda Richardsona marka Vicks jest obecnie sprzedawana na całym świecie, włączając w to kraje europejskie oraz Stany Zjednoczone. Dzięki zaufaniu milionów ludzi na świecie, gama produktów Vicks to Nr 1 wśród produktów zwalczających przeziębienie lub grypę*. Zawartość portfela produktów Vicks została dobrana na podstawie kilkuletnich badań uwzgledniających specyficzne potrzeby polskiego rynku oraz polskich pacjentów.

* Wg Światowego Raportu Udziału w Rynku Euromonitor 16.04.2012

Produkty Vicks

Objawy przeziębienia lub grypy mogą być uciążliwe: suchy kaszel, mokry kaszel, katar, zatkany nos, gorączka, bóle mięśni. Produkty lecznicze Vicks wydawane bez recepty (OTC) to połączenie substancji aktywnych przebadanych klinicznie wraz ze składnikami inspirowanymi naturą. Linia produktów Vicks dostępna w różnych formach (maść, syrop, pastylki, gorący napój, aerozol do nosa) pomaga skutecznie walczyć z objawami przeziębienia lub grypy, abyś Ty i Twoi bliscy mogli cieszyć się pełnią życia każdego dnia.

Produkty Vicks

Zapraszamy do odwiedzania strony Vicks. W sekcji profilaktyka dowiesz się więcej na temat tego jak wzmocnić swój układ odpornościowy i uchronić się przed grypą i przeziębieniem, w sekcji leczenie dowiesz się więcej na temat tego jak sobie radzić z objawami grypy lub przeziębienia. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj wiele pomocnych informacji.

Produkty Vicks