Historia marki Vicks

Ulga w przeziębieniu i grypie - Vicks - marka, której zaufało wielu

Produkty Vicks

125–letnia tradycja Vicks to coś więcej niż tylko produkty na przeziębienie i grypę. To także szansa na czerpanie radości z życia przez Ciebie i Twoich bliskich, nawet wtedy gdy choroba puka do Twoich drzwi.

Utworzona w latach dziewięćdziesiątych XIX wieku przez aptekarza Lunsforda Richardsona marka Vicks jest obecnie sprzedawana na całym świecie. Dzięki zaufaniu milionów ludzi na świecie, produkty Vicks to nr 1 wśród produktów na kaszel i przeziębienie1. Produkty Vicks zostały dobrane na podstawie kilkuletnich badań uwzględniających specyficzne potrzeby polskiego rynku oraz polskich pacjentów.

Produkty Vicks

Objawy przeziębienia lub grypy mogą być uciążliwe: zatkany nos, katar, suchy kaszel, mokry kaszel, gorączka, bóle mięśni. Produkty lecznicze Vicks wydawane bez recepty (OTC) to połączenie substancji aktywnych przebadanych klinicznie wraz ze składnikami inspirowanymi naturą. Produkty Vicks są dostępne w różnych formach (maść, saszetki do przygotowania gorącego napoju, aerozol do nosa) pomagają skutecznie walczyć z objawami przeziębienia lub grypy, abyś Ty i Twoi bliscy mogli cieszyć się pełnią życia każdego dnia.

Produkty Vicks

Zapraszamy do odwiedzania strony Vicks. W zakładce "Poradnik" / "Profilaktyka" dowiesz się więcej na temat tego, jak wzmocnić swój układ odpornościowy i uchronić się przed grypą i przeziębieniem, w zakładce "Poradnik" / "Leczenie" dowiesz się więcej na temat tego, jak sobie radzić z objawami grypy lub przeziębienia. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj wiele pomocnych informacji.

Produkty Vicks

1. Euromonitor International Ltd; na podstawie sprzedaży detalicznej w ujęciu wartościowym w 2019 r., w kategorii leków na kaszel, środków udrożniających górne drogi oddechowe, preparatów na gardło, leków złożonych i pediatrycznych na kaszel i przeziębienie.